Akcesoria dachowe

darmowy hosting obrazków

WA-BiS akcesoria dachowe jest producentem i dystrybutorem specjalistycznych materiałów dla budownictwa o uznanej pozycji na rynku polskim i zagranicznym.

www.wa-bis.pl – strona producenta

Akcesoria kalenicy
Akcesoria zapewniające prawidłowy odbiór i odprowadzenie wilgoci przy równoczesnym zabezpieczeniu przed wodą zewnętrzną. Wysokiej jakości surowce, łatwość układania, zastosowanie przy różnorakich koncepcjach technologicznych i osiągniecie pożądanej estetyki to charakterystyka tych produktów. Elementy są odporne na wpływ warunków atmosferycznych i promieniowania ultrafioletowego.

Akcesoria kominowe
Elementy uszczelniające przełomy dachowe, zapewniające długotrwałe i szczelne połączenie wykonane szybko i bez nadmiernego wysiłku, równocześnie pozwalające osiągnąć zadowalający efekt estetyczny. Odpowiednie profilowanie
i elastyczność materiałów daje możliwość dostosowania do każdego rodzaju pokrycia, tym samym, dzięki zdolności wydłużenia wzdłużnego i poprzecznego, co ułatwia długotrwałą współpracę z całością konstrukcji

Akcesoria okapu
Okap to jeden z ważniejszych elementów dachu odpowiadających za jego prawidłową wentylację. Produkty te zabezpieczają przed przedostawaniem się ptaków, gryzoni i dużych owadów do przestrzeni podpołaciowej.

Klamry i spinki – Wire System
Klamry i spinki to elementy służące do szybkiego i bezpiecznego montażu oraz zabezpieczenia dachówek ceramicznych i cementowych przed niekorzystnym działaniem wiatru. Dostępne również indywidualne rozwiązania w systemie WIRE SYSTEM.

Kolce – ochrona przed ptactwem BirdStop System
System ochrony przed ptakami zabezpiecza przed gromadzeniem się ptactwa i wynikającymi z tego konsekwencjami – szkodliwym działaniem ptasich odchodów na elewacje, gzymsy i parapety. Wraz z instalacją systemu kłopotliwy problem znika.

Kominki wentylacyjne Aero
AERO to efektywny, wysokowydajny system wentylacyjny przenoszący powietrze usuwane spod połaci dachowej, kanalizacji lub wnętrza budowli, również za pomocą urządzeń wentylujących i okapów. Elementy wykonane z polipropylenu odpornego na korozję, czynniki atmosferyczne, w tym promieniowanie UV, oraz uderzenia. Przyjazne dla środowiska, obojętne chemicznie, nadające się do
recyklingu. Konstrukcja niskociśnieniowych kominków minimalizuje problemy z hałasem, zapachem, wilgocią i zabrudzeniem, cechując się przy tym wysoką wydajnością. Zastosowane rozwiązania sprzyjają łatwemu i szybkiemu montażowi. AERO to wszechstronny uniwersalny system do każdego rodzaju pokrycia.

Komunikacja dachowa
Akcesoria dostępne dla każdego rodzaju pokrycia, ułatwiające i umożliwiające dostęp do newralgicznych miejsc na dachu, pozwalając na przeprowadzenie okresowych prac serwisowych i konserwacyjnych.

Kosze dachowe
Gotowe rozwiązanie pozwalające prawidłowo odebrać i odprowadzić wodę opadową ze stykających się połaci, zapewniając odpowiednią drożność przepływu. Elementy te w pełni zabezpieczając więźbę przed zawilgoceniem zapewniając dodatkową wentylację połaci

 Ochrona przeciwśnieżna
 to elementy, które służą do zabezpieczania przed gwałtownym osuwaniem się śniegu oraz rozbiciem mas i częściowe utrzymanie pokrywy śnieżnej. Zapobieganie powyższym niebezpieczeństwom jest szczególne ważne nad wejściami do budynków, chodnikami, wjazdami do garaży, miejscami parkingowymi, placami zabaw itp.  

Uchwyt gąsiora
Uchwyt gąsiora to element służący do szybkiego i pewnego montażu gąsiorów do łat kalenicowych. Szeroka gama kolorystyczna elementów pozwala na dobór uchwytu w kolorze pokrycia dachowego, co czyni go praktycznie niewidocznym.