Tondach

darmowy hosting obrazków

www.tondach.pl – strona producenta

Spółka TONDACH działa w Czechach od 1992 roku, kiedy to austriacka firma Ziegelwerke Gleinstätten  zainwestowała w rozwój ówczesnej fabryki Hranice s.r.o. i Šlapanice a.s., a tym samym rozpoczęła swą działalność na czeskim rynku budowlanym.
Oferta spółki Tondach to kompleksowy system. Oferowany  zakres produktów to nie tylko dachówki ceramiczne, pustaki szlifowane i akcesoria w wielu modelach, kolorach i wykończeniach. Oferujemy również kompletny zestaw akcesoriów nieceramicznych TONDACH Tuning.
TONDACH jest w pełni przygotowany do realizacji zamówień nawet najbardziej wymagających inwestorów.

HRANICE 11
HRANICE 11 jest dachówką przylgową suwakową. Konstrukcja rowków umożliwia układanie na łaty z odległościami 340 ? 400 mm. Boczne rowki i rowek wodny w górnej części zwiększa szczelność pokrycia w ekstremalnych warunkach klimatycznych. Właściwości te zapewniają proste, ale wysokiej jakości pokrycie dachu z posuwem aż 60 mm.

Hranice – inspiracje

 

STODO 12
Nowoczesna dachówka zakładkowa o głębokich podwójnych zakładkach, które stanowią bardzo dobrą ochronę przeciwko wpływom atmosferycznym a równocześnie umożliwiają przesunięcie o 40 mm. Od strony górnej wyposażona jest w jeden środkowy płaski żłobek i po ułożeniu sprawia wrażenie delikatnej i spokojnej struktury połaci dachu. Wg dokładniejszego podziału chodzi o dachówkę z przerywanym rowkiem wodnym i jednym żłobkiem przesuwnym w zakładce. Dlatego można układać ją tylko w krój.

Stodo – inspiracje

 

UNIWERSALNA 12
Konstrukcja przesuwnej, wielkoformatowej dachówki ceramicznej Uniwersalna 12 umożliwia jej układanie na łatach dachowych o rozstawie 330-390 mm. Rowki boczne oraz rowki do odprowadzania wody w górnej części dachówki zwiększają szczelność pokrycia w ekstremalnych warunkach klimatycznych. Wymiennione własności umożliwiają proste, przy tym wysokiej jakości bezpieczne pokrycie dachu z przesunięciem aż o 60 mm

Uniwersalna – inspiracje

 

FIGARO
Figaro to ekonomiczna wielkowymiarowa dachówka suwakowa o nowoczesnym kształcie różniąca się od pozostałych typów dachówek. Powierzchnia pokryta dachówką Figaro tworzy spokojną, równą i gładką strukturę. Żłobienia w linii wertykalnej i horyzontalnej gwarantują bardzo dobre zabezpieczenie domu w regionach o trudnych warunkach klimatycznych. Właściwości dachówki zapewniają łatwe, bezpieczne i o wysokiej jakości pokrycie dachu z przesunięciem aż o 35 mm.

Figaro – inspiracje

 

MARSYLKA 12
Marsylka 12 jest nowym wyrobem dużego formatu produkowanym na najnowocześniejszych urządzeniach technologicznych. Podczas wypału na leżąco uzyskuje się maksymalną dokładność wymiarów i kształtu. Marsylka 12 z podwójnymi i szczególnie głębokimi rowkami bocznymi i górnymi zapewnia mocne połączenie dachówek, odporne na deszcze burzowe, wirujący śnieg i pył.

Marsylka – inspiracje