FCB Ceramika

darmowy hosting obrazków

 

www.kaflarnia.com.pl – strona producenta

Firma istnieje na rynku od 1989 roku. Swoją działalność rozpoczęła od produkcji dachówki typu „Holenderka” oraz „Mnich Mniszka”. W miarę rozwoju firmy została nawiązana współpraca z największymi producentami dachówki połaciowej w celu produkcji na ich potrzeby akcesoriów dachowych. W tym samym czasie poszerzono gamę produktów o kształtki na słupki ogrodzeniowe oraz nietypowe elementy do renowacji zabytkowych dachów i budowli.

Od kilku lat produkujemy, pod własną marką, dachówkę ręcznie formowaną typu Heritage oraz Settler, która charakteryzuje się niepowtarzalnym pięknem i unikalnym kształtem. Kierując się naszym mottem TRADYCJA, PIĘKNO, NATURA, Fabryka Ceramiki Budowlanej stała się jednym z wiodących producentów tego typu ceramiki, o 100 % kapitale polskim z rodzinnymi tradycjami i potencjale produkcyjnym wynoszącym ok. 10 000 000 jednostek ceramicznych rocznie. Nasze wyroby sprzedawane są na rynkach UE, Wielkiej Brytanii i USA.

FCB Ceramika – HERITAGE
Ręcznie formowana dachówka Heritage zwraca uwagę elegancją i charakterystycznym pięknem, nawiązującym do tradycji angielskiego stylu.

FCB Ceramika - SETTLER
Dachówka Settler o wyjątkowym i niespotykanym kształcie należy do asortymentu produktów ręcznie formowanych.

FCB Ceramika – inspiracje