Farby do wnętrz

 

Śnieżka – Barwy Natury – farba lateksowa do wnętrz
To wysokiej jakości emulsyjna farba lateksowa charakteryzująca się dużą siłą krycia, bardzo wysoką wydajnością i trwałością kolorów powłoki malarskiej. Daje matowe i w pełni pozwalające „oddychać ścianom” powłoki malarskie odporne na szorowanie. Farba przeznaczona jest do ochronno-dekoracyjnego malowania tynków wapiennych i cementowo-wapiennych, podłoży cementowych, betonowych, gipsowych, drewnianych i drewnopochodnych, cegły, kamienia i płyt gipsowo-kartonowych użytkowanych wewnątrz pomieszczeń.paleta kolorów Śnieżka Barwy Natury- kliknij tutaj

Sniezka_Barwy_Natury_25L_opakowanie_3_600

Śnieżka – Eko – emulsja akrylowa do wnętrz
Farba przeznaczona jest do dekoracyjnego malowania ścian i sufitów z zapraw cementowych, cementowo- wapiennych, wapiennych, gipsowych, płyt gipsowo- kartonowych, drewnianych i z materiałów drewnopochodnych wewnątrz pomieszczeń. Daje matowe, śnieżnobiałe i w pełni pozwalające „oddychać ścianom” powłoki. Nie powoduje podrażnień, jest przyjazna dla alergików oraz osób szczególnie wrażliwych – badania wykonane przez Zakład Alergologii Klinicznej i Środowiskowej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego potwierdziły, że emulsja ta nie wykazuje działania alergizującego ani drażniącego.

nieka_Eko_PL

Śnieżka – Colorex
Koncentrat pigmentowy przeznaczony jest do barwienia farb emulsyjnych, klejowych, olejnych, ftalowych, chlorokauczukowych i innych. Dodawać w zależności od oczekiwanej barwy, nie więcej niż jedno opakowanie na 1L kolorowanej farby. Przed użyciem wstrząsnąć. 28 kolorów zgodnych z kartą kolorów, intensywność zależna od rodzaju użytej farby.

ziolonya

Caparol – Samtex 3 E.L.F. – matowa, lateksowa farba do wnętrz
Do wykonywania gładkich, zachowujących strukturę podłoży powłok wewnętrznych o eleganckim, matowym wyglądzie.
Ponieważ Samtex 3 E.L.F jest farbą bezemisyjną i nie zawierającą rozpuszczalników polecana jest zwłaszcza do pomieszczeń biurowych i mieszkalnych o podwyższonych wymogach higieniczno-sanitarnych. Także polecana do malowania tapet tłoczonych, typu rauhfaser i tapet z włókna szklanego Capaver jako powłoka znakomicie eksponująca ich strukturę.Farba Samtex 3 E.L.F nadaje się do maszynowego barwienia w systemie ColorExpress. Barwienie wykonujemy na miejscu w naszym markecie.

061222_CAPAROL_Samtex_3-czarne_PL

 

Caparol – Samtex 7 E.L.F. – Satynowo matowa lateksowa farba do wnętrz
Do wykonywania gładkich, niewrażliwych na uszkodzenia, i zachowujących strukturę podłoży powłok wewnętrznych o satynowo matowej powierzchni. Ze względu na dużą odporność uzyskanej powłoki i jej podatność na czyszczenie farba nadaje się do stosowania na powierzchniach znajdujących się w miejscach mocno obciążonych np.: w szkołach, szpitalach, przedszkolach, budynkach użyteczności publicznej, biurach, hotelach, restauracjach, na korytarzach, klatkach schodowych itp.. Farba Samtex 7 E.L.F doskonale nadaje się również do malowania tapet typu „Rauhfaser”, papierowych tapet wytłaczanych oraz tapet z włókna szklanego Capaver. Podkreśla i eksponuje ich strukturę poprzez efekt mat-połysk.Farba Samtex 7 E.L.F nadaje się do maszynowego barwienia w systemie ColorExpress. Barwienie wykonujemy na miejscu w naszym markecie.

059813_CAPAROL_Samtex_7-czarne_PL

Caparol – Samtex 2 E.L.F. – Satynowo matowa lateksowa farba do wnętrz

CapaColor jest matową lateksową farbą o dużej wydajności do wykonywania nowych oraz renowacyjnych wymalowań na sufitach i ścianach wewnątrz pomieszczeń. Farba Samtex 7 E.L.F nadaje się do maszynowego barwienia w systemie ColorExpress. Barwienie wykonujemy na miejscu w naszym markecie.

059194_CAPAROL_Samtex_2-czarne_PL

Capacolor – farba akrylowa do wnętrz
Ze względu na niezwykłą łatwość użycia farba szczególnie nadaje się do stosowania w dużych obiektach, gdzie potrzebne jest osiągnięcie dużej wydajności prac.

020116_SAP-073096_12,5_L_CapaDIN

 

Dufa – Farba lateksowa do wnętrz

Farba lateksowa, półmatowa, biała, do wewnątrz, odporna na szorowanie wg EN 13 300. Idealna do tapet wytłaczanych, z włókna szklanego, typu rauhfaser, do tynków, betonu i płyt gipsowych. Nadaje się do wszystkich spójnych podłoży.

seidenlatex_3

Dufa – Farba lateksowa do wnętrz

Farba lateksowa, matowa, biała, do wewnątrz, odporna na szorowanie wg EN 13 300. Tworzy wytrzymałe powłoki malarskie. Idealna do tapet wytłaczanych, z włókna szklanego, typu rauhfaser, do tynków, betonu, płyt gipsowych i drewna.

mattlatex-lateksowa-farba-wewnetrzna

Dufa – farba akrylowa do wnętrz

Dobrze kryjąca,akrylowa farba dyspersyjna do wymalowań wewnętrznych, paroprzepuszczalna, biała, matowa.

innenfarbe-dyspresja-do-scian-i-sufitow