Membrany dachowe

darmowy hosting obrazków

www.marma.com.pl – strona producenta

Marma – Membrany Wstępnego Krycia (MWK) EKRANY DACHOWE
EKRAN DACHOWY 165
EKRAN ENERGETYCZNY 185
EKRAN DACHOWY 215
Ekrany są ulepszoną wersją membran wstępnego krycia. Spełniają tę samą funkcję, lecz są bardziej wytrzymałe i trwałe. Mogą być stosowane w najtrodniejszych warunkach i miejscach dachu. Ekrany produkowane przez Marma Polskie Folie łączą wysoką trwałość z bardzo wysoką paroporzepuszczalnością, co jest możliwe do uzyskania tylko dzięki najnowszym technologiom. Szczególnie dotyczy to uniwersalnego i bardzo wytrzymałego Ekranu Włochatego, który wyjątkowo dobrze sprawdza się pod pokryciami blaszanymi układanymi na deskowaniu.

EKRAN WŁOCHATY 265
Nowy ekran WŁOCHATY wyróżnia się  połączeniem dużej wytrzymałości z bardzo wysoką paroprzepuszczalonścią. Takie połączenie jest wyjątkiem na rynku membran, ponieważ w dotychczasowych technologiach produkcji, ze wzrostem wytrzymałości i ciężaru powierzchniowego, spada paroprzepuszczalonść membran. Nowy trzywartwowy ekran ma duży ciężar powierzchniowy 265 g/m2 i w całości jest wytwarzany z polipropylenu PP. Spodnią wartwą jest włóknina igłowana stanowiąca jednocześnie warstwę antykondensacyjną i wyrównującą.

Marma – Membrany Wstępnego Krycia (MWK) DACHOWA
Membrana 90
DACHOWA
DACHOWA 3
DACHOWA ENERGETYCZNA
Wysokoparoprzepuszczalna folia wstępnego krycia do izolacji dachów DACHOWAtm to wysokiej klasy powłoka do stosowania jako jedna z niezbędnych warstw w konstrukcji dachu. Z punktu widzenia składu i budowy jest to wielowarstwowa włóknina polipropylenowa. Wśród materiałów dekarskich należy ją sklasyfikować jako Wysokoparoprzepuszczalną Folię Wstępnego Krycia. Oznacza to, że umieszcza się ją bezpośrednio na izolacji termicznej (na styk).

 

 

darmowy hosting obrazków

www.tyvek.pl – strona producenta

Tyvek – Produkty na dachy – membrana dachowa
Konstrukcja dachu jest ważnym elementem ochrony domu przed czynnikami zewnętrznymi oraz kontroli przepływu ciepła, powietrza i wilgoci.Specjalnie opracowane membrany dachowe możeg znacznie przyczynić się do ochrony środowiska poprzez poprawę efektywności energetycznej budynków.Membrana dachowa Tyvek® ma wiele zalet w porównaniu z tradycyjnymi, nieprzepuszczalnymi materiałami podkładowymi, redukując ryzyko kondensacji występującej wewnątrz warstw konstrukcji dachu.Poniżej przedstawiamy rozwiązania membran DuPont™ Tyvek® przeznaczonych do izolacji dachów.

 

darmowy hosting obrazków

www.doerken.de/bvf-pl – strona producenta

Doren – termomebrany
Jest wiele rodzajów dachów spadzistych i zawsze znajdzie się odpowiednie rozwiązanie DELTA, gwarantujące bezpieczeństwo, niezawodność oraz oszczędność energii. W zakresie folii szalunkowych oraz folii wstępnego krycia Dörken GmbH & Co. KG jest partnerem nr. 1 dla architekta, handlowca i wykonawcy. Paroizolacje DELTA zapewniają odpowiednią ochronę nawet przy najtrudniejszych konstrukcjach dachów.

 

Delta MAXX TITAN Termomembrana
DELTA-MAXX PLUS membrana oszczędzająca energię
DELTA-MAXX
DELTA-VENT N
DELTA-VENT N PLUS
DELTA-FOXX
DELTA-FOXX PLUS
DELTA-VENT S
DELTA-VENT S PLUS
DELTA-ROOF