Płyty karton-gips

darmowy hosting obrazków

www.rigips.pl – strona producenta

RIGIPS 4PRO™ typ A
Płyta gipsowo-kartonowa 4PRO™ posiada wszystkie 4 krawędzie spłaszczone. Dzięki temu możliwe jest wykonanie wszystkich połączeń płyt na płaszczyźnie ściany lub sufitu w sposób optymalny z wykorzystaniem taśmy zbrojącej.

darmowy hosting obrazków

RIGIPS 4PRO™ Hydro Hydro typ H2
Płyta gipsowo-kartonowa 4PRO™ przeznaczona do zabudowy w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Posiada wszystkie 4 krawędzie spłaszczone. Dzięki temu możliwe jest wykonanie wszystkich połączeń płyt na płaszczyźnie ściany lub sufitu w sposób optymalny z wykorzystaniem taśmy zbrojącej.

darmowy hosting obrazków

RIGIPS 4PRO™ Fire typ F
Płyta gipsowo-kartonowa 4PRO™ przeznaczona do zabudowy o wymaganej odporności ogniowej.Posiada wszystkie 4 krawędzie spłaszczone. Dzięki temu możliwe jest wykonanie wszystkich połączeń płyt na płaszczyźnie ściany lub sufitu w sposób optymalny z wykorzystaniem taśmy zbrojącej.

darmowy hosting obrazków

RIGIPS 4PRO™ Termo typ A
Płyta gipsowo-kartonowa 4PRO™ przeznaczona do zabudowy poddaszy, płyta ciepłochronna λD = 0,165 W/(m*K). Posiada wszystkie 4 krawędzie spłaszczone. Dzięki temu możliwe jest wykonanie wszystkich połączeń płyt na płaszczyźnie ściany lub sufitu w sposób optymalny z wykorzystaniem taśmy zbrojącej.

darmowy hosting obrazków